her National League kulübünde en çok kazanan oyuncu
Kulüp başına bir satır, kulübün en çok kazanan oyuncusunun maaşına göre sıralanmış. Boreham Wood kulübünden Ted Curd haftalık ₺431.244 ile başı çekiyor. Diğer uçta Wealdstone, kendi en çok kazananı Connor McAvoy için ₺60.766 ödüyor — 7.1× fark.
Her kulübün en çok kazananı
En çok ödeyen 12 kulüpte, en çok kazananın haftalık maaşı
Tek oyuncuya en çok yaslanan kulüpler
En az 8 maaşını bildiğimiz kulüplerde, en çok kazananın kulübün haftalık bütçesindeki payı
Her kulübün en çok kazananı
Takip ettiğimiz 21 kulübün tamamı burada sıralanıyor — her kulüp için bir satır: en çok kazanan oyuncu ve maaşı. Yeniden sıralamak için bir sütun başlığına dokunun
| # | KULÜP | EN ÇOK KAZANAN | HAFTALIK | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | KULÜBÜN HAFTALIK BÜTÇESİ | BİLİNEN MAAŞLAR | BÜTÇEDEKİ PAY |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Boreham Wood | Ted Curd | ₺431.244 | ₺22.424.688 | 19 | GK | ₺1,8 Mn | 23/23 | 23% |
| 02 | | James Berry | ₺267.894 | ₺13.930.488 | 24 | AM RLC | ₺2,5 Mn | 34/34 | 11% |
| 03 | Boston United | Jake Rooney | ₺267.894 | ₺13.930.488 | 21 | D RC, DM | ₺1,8 Mn | 36/36 | 15% |
| 04 | | Ben Jackson | ₺228.690 | ₺11.891.880 | 24 | D/WB RL | ₺2,9 Mn | 26/26 | 8% |
| 05 | | Andy Dallas | ₺228.690 | ₺11.891.880 | 25 | AM LC, F C | ₺2,2 Mn | 47/47 | 11% |
| 06 | | Callum Whelan | ₺222.156 | ₺11.552.112 | 26 | DM, AM C | ₺2,8 Mn | 37/37 | 8% |
| 07 | | Joe Garner | ₺202.554 | ₺10.532.808 | 37 | ST | ₺2,3 Mn | 39/40 | 9% |
| 08 | | Zain Westbrooke | ₺196.020 | ₺10.193.040 | 28 | DM, AM C | ₺1,8 Mn | 28/29 | 11% |
| 09 | FC Halifax Town | Kieron Morris | ₺196.020 | ₺10.193.040 | 31 | AM RLC | ₺1,2 Mn | 23/23 | 16% |
| 10 | Woking | Olly Sanderson | ₺182.952 | ₺9.513.504 | 21 | ST | ₺1,5 Mn | 37/38 | 12% |
| 11 | | Spike Brits | ₺169.884 | ₺8.833.968 | 18 | GK | ₺1,7 Mn | 39/40 | 10% |
| 12 | | Bryn Morris | ₺163.350 | ₺8.494.200 | 29 | DM | ₺2,9 Mn | 48/49 | 6% |
| 13 | Hartlepool United | Adam Campbell | ₺163.350 | ₺8.494.200 | 30 | AM/F C | ₺1,8 Mn | 53/53 | 9% |
| 14 | Eastleigh | Aaron Pierre | ₺163.350 | ₺8.494.200 | 32 | D C | ₺1,3 Mn | 56/57 | 12% |
| 15 | Altrincham | Josh Grant | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 26 | D C, DM | ₺1,4 Mn | 28/28 | 10% |
| 16 | Yeovil Town | Josh Sims | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 28 | WB R, AM RL | ₺1,2 Mn | 20/21 | 11% |
| 17 | Solihull Moors | Joe Sbarra | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 26 | AM RLC | ₺1,2 Mn | 30/32 | 12% |
| 18 | Gateshead | Ben Radcliffe | ₺98.010 | ₺5.096.520 | 21 | D C, DM | ₺1,4 Mn | 34/35 | 7% |
| 19 | Aldershot Town | James Henry | ₺71.874 | ₺3.737.448 | 36 | AM RC | ₺1,2 Mn | 40/42 | 6% |
| 20 | Tamworth | Dan Creaney | ₺63.380 | ₺3.295.750 | 31 | ST | ₺813B | 31/32 | 8% |
| 21 | Wealdstone | Connor McAvoy | ₺60.766 | ₺3.159.842 | 23 | D RC | ₺847B | 19/20 | 7% |
Sık sorulan sorular
National League kulüplerinde en çok kazananlar
Hangi National League kulübü tek bir oyuncuya en yüksek maaşı ödüyor?
Boreham Wood. Ted Curd orada haftalık ₺431.244, yılda ₺22.424.688 kazanıyor ve bu listedeki başka hiçbir kulüp tek bir oyuncuya daha fazlasını ödemiyor.
En çok kazananı en az kazanan National League kulübü hangisi?
Wealdstone; maaşını bildiğimiz en çok kazanan oyuncusu Connor McAvoy, haftalık ₺60.766. Boreham Wood kendi en çok kazananına bunun 7.1 katını ödüyor.
Hangi National League kulübü tek bir oyuncuya en çok yaslanıyor?
Boreham Wood. Kulübün, maaşını bildiğimiz 23 kadro oyuncusuna haftada ödediği ₺1.847.162 tutarın %23’ini Ted Curd alıyor.
Bu listede kaç National League kulübü var?
Takip ettiğimiz 21 kulübün tamamı burada sıralanıyor — her kulüp için bir satır: en çok kazanan oyuncu ve maaşı.







