Najlepiej zarabiający w każdym klubie National League
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Ted Curd z klubu Boreham Wood — 33 990 zł tygodniowo. Na drugim końcu Aldershot Town płaci swojemu liderowi, Nick Hayes, 4635 zł — różnica 7.3×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 21 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Boreham Wood | Ted Curd | 33 990 zł | 1 767 480 zł | 19 | GK | 121 tys zł | 18/18 | 28% |
| 02 | | James Berry | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 24 | AM RLC | 189 tys zł | 33/33 | 11% |
| 03 | Boston United | Jake Rooney | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 21 | D RC, DM | 93 tys zł | 23/23 | 23% |
| 04 | | Andy Dallas | 18 025 zł | 937 300 zł | 25 | AM LC, F C | 165 tys zł | 45/45 | 11% |
| 05 | | Ben Jackson | 18 025 zł | 937 300 zł | 24 | D/WB RL | 164 tys zł | 21/21 | 11% |
| 06 | | Callum Whelan | 17 510 zł | 910 520 zł | 26 | DM, AM C | 219 tys zł | 35/35 | 8% |
| 07 | | Joe Garner | 15 965 zł | 830 180 zł | 37 | ST | 112 tys zł | 26/27 | 14% |
| 08 | | Zain Westbrooke | 15 450 zł | 803 400 zł | 28 | DM, AM C | 132 tys zł | 24/25 | 12% |
| 09 | FC Halifax Town | Kieron Morris | 15 450 zł | 803 400 zł | 31 | AM RLC | 96 tys zł | 22/22 | 16% |
| 10 | Woking | Olly Sanderson | 14 420 zł | 749 840 zł | 21 | ST | 91 tys zł | 32/33 | 16% |
| 11 | | Ben Fox | 12 875 zł | 669 500 zł | 27 | DM, AM C | 215 tys zł | 47/48 | 6% |
| 12 | Eastleigh | Aaron Pierre | 12 875 zł | 669 500 zł | 32 | D C | 76 tys zł | 49/50 | 17% |
| 13 | | Emmanuel Osadebe | 11 845 zł | 615 940 zł | 28 | DM, AM C | 120 tys zł | 38/39 | 10% |
| 14 | Altrincham | Josh Grant | 10 815 zł | 562 380 zł | 26 | D C, DM | 110 tys zł | 27/27 | 10% |
| 15 | Yeovil Town | Josh Sims | 10 815 zł | 562 380 zł | 28 | WB R, AM RL | 90 tys zł | 19/20 | 12% |
| 16 | Solihull Moors | Jacob Wakeling | 10 815 zł | 562 380 zł | 23 | AM RL, ST | 82 tys zł | 29/30 | 13% |
| 17 | Hartlepool United | Neo Eccleston | 9785 zł | 508 820 zł | 21 | D/WB R | 87 tys zł | 44/44 | 11% |
| 18 | Gateshead | Ben Radcliffe | 7725 zł | 401 700 zł | 21 | D C, DM | 87 tys zł | 27/28 | 9% |
| 19 | Wealdstone | Admiral Muskwe | 7725 zł | 401 700 zł | 26 | AM RL, ST | 73 tys zł | 19/20 | 11% |
| 20 | Tamworth | Dan Creaney | 4996 zł | 259 766 zł | 31 | ST | 55 tys zł | 28/29 | 9% |
| 21 | Aldershot Town | Nick Hayes | 4635 zł | 241 020 zł | 26 | GK | 32 tys zł | 22/23 | 14% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach National League
Który klub National League płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Boreham Wood. Ted Curd zarabia tam 33 990 zł tygodniowo, 1 767 480 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub National League ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Aldershot Town, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Nick Hayes — 4635 zł tygodniowo. Boreham Wood płaci swojemu liderowi 7.3 razy tyle.
Który klub National League jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Boreham Wood. Ted Curd bierze 28% z 121 077 zł tygodniowo, które klub płaci 18 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów National League znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 21 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.







