
Karlsruher SC 2026/27 - zarobki zawodników
2. Bundesliga · najlepiej zarabiający Marvin Wanitzek z pensją 95 950 zł tygodniowo · zobacz transfery Karlsruher SC
Mamy zarobki wszystkich 27 zawodników kadry. Średnia obejmuje 13 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marvin Wanitzek | 95 950 zł | 4 989 400 zł | 32 | AM LC | Niemcy | ||
| Marcel Franke | 34 845 zł | 1 811 940 zł | 32 | D C | Niemcy | ||
| Dzenis Burnic | 32 320 zł | 1 680 640 zł | 27 | DM, AM RC | Bośnia i Hercegowina | ||
| Christoph Kobald | 32 320 zł | 1 680 640 zł | 27 | D C, DM | Austria | ||
| Kwon Hyeok-Kyu | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 24 | DM | Korea Południowa | ||
| Sebastian Jung | 28 280 zł | 1 470 560 zł | 35 | D/WB R | Niemcy | ||
| Louey Ben Farhat | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 18 | AM/F C | Tunezja | ||
| Hans Christian Bernat | 21 210 zł | 1 102 920 zł | 24 | GK | Dania | ||
| Lilian Egloff | 20 200 zł | 1 050 400 zł | 22 | AM RLC | Niemcy | ||
| Marcel Beifus | 19 695 zł | 1 024 140 zł | 22 | D C | Niemcy | ||
| Rafael Pinto Pedrosa | 18 685 zł | 971 620 zł | 17 | D/WB R | Niemcy | ||
| Eymen Laghrissi | 16 665 zł | 866 580 zł | 17 | AM L, ST | Niemcy | ||
| Marc-Niclas Dühring | 14 645 zł | 761 540 zł | 21 | D/WB L | Niemcy | ||
| Shio Fukuda | 13 130 zł | 682 760 zł | 21 | ST | Japonia | ||
| Kevin Wiethaup | 10 100 zł | 525 200 zł | 19 | AM RLC | Niemcy | ||
| Noel Eichinger | 9595 zł | 498 940 zł | 23 | AM RLC | Niemcy | ||
| Robin Himmelmann | 8585 zł | 446 420 zł | 36 | GK | Niemcy | ||
| Aki Koch | 7575 zł | 393 900 zł | 21 | GK | Niemcy | ||
| Ali Eren Ersungur | 7575 zł | 393 900 zł | 19 | AM LC | Turcja | ||
| Danyal Hakan Zor | 7070 zł | 367 640 zł | 18 | DM | Niemcy | ||
| Enes Zengin | 6565 zł | 341 380 zł | 22 | D RC | Niemcy | ||
| Efe-Kaan Sihlaroglu | 6565 zł | 341 380 zł | 20 | DM, AM C | Turcja | ||
| Jassin Manai | 5555 zł | 288 860 zł | 19 | D C | Tunezja | ||
| Matteo Kritzer | 4080 zł | 212 181 zł | 19 | DM | Niemcy | ||
| Tim Schunck | 3146 zł | 163 600 zł | 19 | ST | Niemcy | ||
| Viktor Bergh | 2525 zł | 131 300 zł | 25 | D/WB/M L | Szwecja | ||
| Deniz Ofli | 303 zł | 15 756 zł | 18 | D/WB L | Turcja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 47% budżetu płacowego, spośród 27 zawodników, których zarobki znamy.
Karlsruher SC na tle 2. Bundesliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Karlsruher SC średnia 2. Bundesliga · Karlsruher SC płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Karlsruher SC, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Karlsruher SC w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Karlsruher SC w sezonie 2026/27 wynosi 25 102 197 zł rocznie (482 735 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 27 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 27 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Karlsruher SC?
Marvin Wanitzek jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Karlsruher SC — 95 950 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Karlsruher SC?
Zawodnik klubu Karlsruher SC w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 26 336 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 21 210 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Karlsruher SC?
Karlsruher SC gra w rozgrywkach 2. Bundesliga. 2. Bundesliga (Niemcy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły 2. Bundesliga
















