
Leganés 2026/27 - zarobki zawodników
La Liga 2 · najlepiej zarabiający Óscar Plano z pensją 50 500 zł tygodniowo · zobacz transfery Leganés
Mamy zarobki 26 z 27 zawodników. Średnia obejmuje 25 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Óscar Plano | 50 500 zł | 2 626 000 zł | 34 | AM RLC, F C | Hiszpania | ||
| Dani Rodríguez | 47 470 zł | 2 468 440 zł | 37 | AM RLC | Hiszpania | ||
| Roberto López | 43 935 zł | 2 284 620 zł | 25 | AM RC | Hiszpania | ||
| Yassine Kechta | 41 915 zł | 2 179 580 zł | 23 | AM C | Maroko | ||
| Ismaël Gharbi | 40 905 zł | 2 127 060 zł | 21 | AM RLC | Tunezja | ||
| Rubén Peña | 38 885 zł | 2 022 020 zł | 33 | D/WB RL, AM R | Hiszpania | ||
| Gonzalo Melero | 36 360 zł | 1 890 720 zł | 31 | DM, AM C | Hiszpania | ||
| Ignasi Miquel | 35 855 zł | 1 864 460 zł | 32 | D LC | Hiszpania | ||
| Álvaro Tejero | 35 350 zł | 1 838 200 zł | 28 | D/WB RL | Hiszpania | ||
| Enric Franquesa | 31 815 zł | 1 654 380 zł | 28 | D/WB/M L | Hiszpania | ||
| Juan Soriano | 30 805 zł | 1 601 860 zł | 27 | GK | Hiszpania | ||
| Luca Zidane | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 27 | GK | Algieria | ||
| Zico Buurmeester | 20 200 zł | 1 050 400 zł | 23 | DM, AM C | Holandia | ||
| Patrick Soko | 19 190 zł | 997 880 zł | 27 | AM RL | Kamerun | ||
| Javi Hernández | 15 655 zł | 814 060 zł | 27 | D LC | Hiszpania | ||
| Miguel Atienza | 14 645 zł | 761 540 zł | 26 | DM | Hiszpania | ||
| Marvel | 14 645 zł | 761 540 zł | 22 | D LC | Hiszpania | ||
| Rubén Pulido | 13 635 zł | 709 020 zł | 24 | D C | Hiszpania | ||
| Seydouba Cissé | 13 130 zł | 682 760 zł | 24 | M RC | Gwinea | ||
| Amadou Diawara | 12 625 zł | 656 500 zł | 27 | DM | Gwinea | ||
| Álex Millán | 10 100 zł | 525 200 zł | 25 | ST | Hiszpania | ||
| Andrés Campos | 7575 zł | 393 900 zł | 23 | AM LC | Hiszpania | ||
| Naim García | 4545 zł | 236 340 zł | 23 | AM RL | Hiszpania | ||
| Miguel San Román | 4545 zł | 236 340 zł | 28 | GK | Hiszpania | ||
| Sebastián Figueredo | 3030 zł | 157 560 zł | 23 | D/WB R | Urugwaj | ||
| Lalo Aguilar | 2394 zł | 124 472 zł | 23 | D C | Hiszpania | ||
| Raúl Fernández | - | - | 37 | GK | Hiszpania | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 36% budżetu płacowego, spośród 26 zawodników, których zarobki znamy.
Leganés na tle La Liga 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Leganés średnia La Liga 2 · Leganés płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Leganés, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Leganés w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Leganés w sezonie 2026/27 wynosi 32 240 452 zł rocznie (620 009 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 27 zawodników. Mamy zarobki 26 z 27 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Leganés?
Óscar Plano jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Leganés — 50 500 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Leganés?
Zawodnik klubu Leganés w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 23 164 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 25, których zarobki znamy. Mediana wynosi 19 190 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Leganés?
Leganés gra w rozgrywkach La Liga 2. La Liga 2 (Hiszpania) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.



















