Cafú - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Cafú zarabia 12 360 zł tygodniowo i 642 720 zł rocznie w klubie Kasımpaşa A.Ş.. Cafú zarobił 25 181 234 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Zarabia więcej niż 26,1% zawodników ligi Süper Lig.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 12 360 zł | 642 720 zł | AEL Limassol | Defensywny pomocnik | 32 | 30 czerwca 2026 | |
| 2026 | 12 360 zł | 642 720 zł | Kasımpaşa A.Ş. | Süper Lig | Defensywny pomocnik | 32 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 12 360 zł | 642 720 zł | Kasımpaşa A.Ş. | Süper Lig | Defensywny pomocnik | 32 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 43 260 zł | 2 249 520 zł | Rotherham United | League Two | Defensywny pomocnik | 30 | 30 czerwca 2024 |
| 2023 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Nottingham Forest | Premier League | Defensywny pomocnik | 29 | 30 czerwca 2023 |
| 2022 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Nottingham Forest | Premier League | Defensywny pomocnik | 28 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Nottingham Forest | Premier League | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | 27 | 30 czerwca 2023 |
| 2020 | 66 950 zł | 3 481 400 zł | Olympiacos SF Piraeus | Superleague Greece | Defensywny pomocnik | 26 | 30 czerwca 2023 |
| 2019 | 38 110 zł | 1 981 720 zł | Legia Warszawa | Ekstraklasa | Defensywny pomocnik | 25 | 30 czerwca 2020 |
| 2018 | 48 410 zł | 2 517 320 zł | FC Metz | Ligue 2 | Defensywny pomocnik | 24 | 30 czerwca 2020 |
| 2017 | 66 950 zł | 3 481 400 zł | FC Lorient | Ligue 1 | Defensywny pomocnik | 23 | 29 czerwca 2020 |
| 2016 | 3708 zł | 192 816 zł | Vitória de Guimarães | Primeira Liga | Defensywny pomocnik | 21 | 29 czerwca 2018 |
| 2015 | 3296 zł | 171 392 zł | Vitória Sport Club | Defensywny pomocnik | 21 | 29 czerwca 2017 | |
| 2014 | 3451 zł | 179 426 zł | Vitória Sport Club | Defensywny pomocnik, napastnik | 20 | 29 czerwca 2017 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Kasımpaşa A.Ş.
Cafú jest 5. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Cafú, Kasımpaşa A.Ş.
Ile Cafú zarabia tygodniowo?
Cafú zarabia 12 360 zł tygodniowo w klubie Kasımpaşa A.Ş..
Jakie są roczne zarobki Cafú?
Roczna pensja Cafú wynosi 642 720 zł.
Jaki jest majątek Cafú?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Cafú zarobił 25 181 234 zł z pensji w 13 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Cafú?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Cafú z klubem Kasımpaşa A.Ş. wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Cafú?
Cafú gra jako defensywny pomocnik w klubie Kasımpaşa A.Ş. w lidze Süper Lig.
Ile lat ma Cafú?
Cafú ma 32 lat.