
Club Atlético Sarmiento de Junín 2026/27 - zarobki zawodników
Super Liga · najlepiej zarabiający Juan Manuel Insaurralde z pensją 21 115 zł tygodniowo · zobacz transfery Club Atlético Sarmiento de Junín
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 8 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Manuel Insaurralde | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 40 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Jonathan Herrera | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 33 | Napastnik | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Nicolás Pasquini | 20 085 zł | 1 044 420 zł | 34 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, lewy pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Cristian Zabala | 17 510 zł | 910 520 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Diego Churín | 17 510 zł | 910 520 zł | 35 | Napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Mauricio Martínez | 9785 zł | 508 820 zł | 32 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Pablo Magnín | 9270 zł | 482 040 zł | 35 | Napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Julián Mavilla | 4877 zł | 253 607 zł | 25 | Skrzydłowy | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Manuel García | 4635 zł | 241 020 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Ulises Giménez | 3873 zł | 201 386 zł | 19 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Gabriel Díaz | 3214 zł | 167 107 zł | 25 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Joel Godoy | 2338 zł | 121 581 zł | 20 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Yair Arismendi | 1545 zł | 80 340 zł | 27 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Valentino Massi | 1524 zł | 79 269 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| José Tomino | 1488 zł | 77 394 zł | 26 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Thyago Ayala | 1447 zł | 75 252 zł | 23 | Bramkarz | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Jeremías Vallejos | 1334 zł | 69 360 zł | 22 | Prawy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Matías Rosales | 1143 zł | 59 452 zł | 20 | Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Thiago Nicolás | 953 zł | 49 543 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Danilo Monza | 953 zł | 49 543 zł | 16 | Bramkarz | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Elián Giménez | 876 zł | 45 526 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Agustín Seyral | 762 zł | 39 634 zł | 20 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Francisco Razzeto | 762 zł | 39 634 zł | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Osmar Giménez | 664 zł | 34 546 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Paragwaj | - | ||
| Ulises Echevarría | 644 zł | 33 475 zł | 21 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Lucas Girotti | 592 zł | 30 797 zł | 20 | Napastnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Facundo Alaggia | 587 zł | 30 529 zł | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Brandon Márquez | 587 zł | 30 529 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Federico Mazzurco | 587 zł | 30 529 zł | 19 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Leonardo Gómez | 129 zł | 6695 zł | 19 | Prawy skrzydłowy | Argentyna | - | ||
| Rodrigo Fumiz | 129 zł | 6695 zł | 19 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Argentyna | - | ||
| Gregorio Pulero | 129 zł | 6695 zł | 19 | Środkowy obrońca | Argentyna | - | ||
| Sabino González | 129 zł | 6695 zł | 19 | Bramkarz | Argentyna | - | ||
| Juan López | 129 zł | 6695 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Argentyna | - | ||
| Renzo Lo Bianco | 129 zł | 6695 zł | 19 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Tadeo Schettino | 129 zł | 6695 zł | 19 | Lewy obrońca | Argentyna | - | ||
| Bautista Caviglia | 129 zł | 6695 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Luca Cura | - | - | 18 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Nicolás Filippa | - | - | 18 | Bramkarz | Argentyna | - | ||
| Paulo Victor | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Brazylia | - | ||
| Benjamín Morales | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Argentyna | - | ||
| Mario Alvarado | - | - | 19 | Środkowy obrońca | Ekwador | - | ||
| Jhon Renteria | - | - | 19 | Skrzydłowy | Kolumbia | GRU 2030 | ||
| Ulises Delgado | - | - | 22 | Napastnik | Paragwaj | - | ||
| Tiziano Delias | - | - | 19 | Bramkarz | Argentyna | - | ||
| Agustín Wierna | - | - | 20 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Agustín San Juan | - | - | 17 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Thiago Bustos | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Argentyna | - | ||
| Bahiano Farías | - | - | 19 | Prawy skrzydłowy | Argentyna | - | ||
| Santino Cavagna | - | - | 19 | Środkowy pomocnik | Argentyna | - | ||
| Máximo Rodríguez | - | - | 18 | Bramkarz | Argentyna | - | ||
| Valentín Baygorria | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Ignacio Corral | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Argentyna | - | ||
| Valentino Benceguez | - | - | 19 | Środkowy pomocnik | Argentyna | - | ||
| Tomás Amado | - | - | 17 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Thiago Ciminelli | - | - | 17 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Iñaki Ipharraguerre | - | - | 17 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Santino Baronio | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Argentyna | - | ||
| Santino Ortiz | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Argentyna | - | ||
| Alexander Rodríguez | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Argentyna | - | ||
| Joaquín Toranzo | - | - | 18 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Jaider Benítez | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Kolumbia | - | ||
| Simón Comesaña | - | - | 18 | Lewy obrońca | Argentyna | - | ||
| Lautaro Herrera | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Argentyna | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 64% budżetu płacowego, spośród 37 zawodników, których zarobki znamy.
Club Atlético Sarmiento de Junín na tle Super Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Club Atlético Sarmiento de Junín średnia Super Liga · Club Atlético Sarmiento de Junín płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Club Atlético Sarmiento de Junín, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Club Atlético Sarmiento de Junín w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Club Atlético Sarmiento de Junín w sezonie 2026/27 wynosi 7 945 894 zł rocznie (152 806 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 64 zawodników. Mamy zarobki 37 z 64 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Club Atlético Sarmiento de Junín?
Juan Manuel Insaurralde jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Club Atlético Sarmiento de Junín — 21 115 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Club Atlético Sarmiento de Junín?
Zawodnik klubu Club Atlético Sarmiento de Junín w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 9636 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 14, których zarobki znamy. Mediana wynosi 7076 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Club Atlético Sarmiento de Junín?
Club Atlético Sarmiento de Junín gra w rozgrywkach Super Liga. Super Liga (Argentyna) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Super Liga
























