SALARYSPORT
★ 0
J1 LEAGUE · KLUB PO KLUBIE

Najlepiej zarabiający w każdym klubie J1 League

Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Erik z klubu Vissel Kobe — 185 400 zł tygodniowo. Na drugim końcu Mito Hollyhock płaci swojemu liderowi, Mizuki Ando, 9785 zł — różnica 19×.

BIGGEST SINGLE WAGE 185 tys zł Erik · Vissel Kobe
LOWEST TOP EARNER 10 tys zł Mizuki Ando · Mito Hollyhock
TOP TO BOTTOM 19× Vissel Kobe over Mito Hollyhock
BIGGEST SINGLE SHARE 38% Fagiano Okayama's bill taken by Kewin (Kewin Oliveira Silva)

Najlepiej zarabiający każdego klubu

Uszeregowano tu wszystkie 21 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować

# KLUB NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY TYGODNIOWO ROCZNIE WIEK POZYCJA BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ ZNANE ZAROBKI UDZIAŁ W BUDŻECIE
01 Vissel Kobe Erik
185 400 zł
9 640 800 zł 30 AM/F C 1 mln zł 29/31
02 Avispa Oriol Romeu
180 250 zł
9 373 000 zł 33 DM 558 tys zł 33/35
03 FC Machida Zelvia Yuki Soma
144 200 zł
7 498 400 zł 28 AM LC 744 tys zł 26/27
04 Sanfrecce Takuma Asano
113 300 zł
5 891 600 zł 30 AM RLC, F C 641 tys zł 28/29
05 Kashima Antlers Aleksandar Čavrić
103 000 zł
5 356 000 zł 31 AM RL, ST 899 tys zł 27/28
06 Fagiano Okayama Kewin (Kewin Oliveira Silva)
103 000 zł
5 356 000 zł 30 GK 272 tys zł 20/30
07 Nagoya Grampus Mateus Santos
92 700 zł
4 820 400 zł 30 AM RLC, F C 518 tys zł 29/30
08 Cerezo Osaka Jackson Irvine
87 550 zł
4 552 600 zł 32 DM 560 tys zł 23/26
09 F Marinos Din David
82 400 zł
4 284 800 zł 29 AM RL, ST 546 tys zł 28/32
10 Kawasaki Frontale Akihiro Ienaga
77 250 zł
4 017 000 zł 39 AM RLC 545 tys zł 29/33
11 Urawa Reds Miki Yamane
56 650 zł
2 945 800 zł 31 D RC 479 tys zł 22/31
12 Gamba Osaka Takashi Usami
51 500 zł
2 678 000 zł 33 AM LC, F C 409 tys zł 21/28
13 FC Tokyo Kento Hashimoto
51 500 zł
2 678 000 zł 31 DM 305 tys zł 20/30
14 Shimizu S-Pulse Diego
48 410 zł
2 517 320 zł 29 DM, AM RC 418 tys zł 30/33
15 Sagamihara Topolino Hiroaki Okuno
42 230 zł
2 195 960 zł 35 DM 280 tys zł 28/30
16 Kyoto Sanga F.C. Masaya Okugawa
40 685 zł
2 115 620 zł 29 AM RLC 227 tys zł 15/27
17 Kashiwa Reysol Taiyo Koga
39 140 zł
2 035 280 zł 26 D C 529 tys zł 34/39
18 JEF United Chiba Erison
37 595 zł
1 954 940 zł 26 AM R, ST 58 tys zł 4/35
19 Tokyo Verdy 1969 Yuta Arai
22 145 zł
1 151 540 zł 22 AM RLC 202 tys zł 25/32
20 V-Varen Nagasaki Juanma Delgado
15 965 zł
830 180 zł 34 ST 21 tys zł 3/32
21 Mito Hollyhock Mizuki Ando
9785 zł
508 820 zł 25 ST 30 tys zł 6/35
Tygodniowy budżet klubu to zarobki, które znamy w jego kadrze, więc ZNANE ZAROBKI to podstawa, na której liczone są ta kwota i udział obok niej.

Najczęstsze pytania

Najlepiej zarabiający w klubach J1 League

Który klub J1 League płaci najwyższą pojedynczą pensję?

Vissel Kobe. Erik zarabia tam 185 400 zł tygodniowo, 9 640 800 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.

Który klub J1 League ma najniżej opłacanego lidera zarobków?

Mito Hollyhock, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Mizuki Ando — 9785 zł tygodniowo. Vissel Kobe płaci swojemu liderowi 19 razy tyle.

Który klub J1 League jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?

Fagiano Okayama. Kewin (Kewin Oliveira Silva) bierze 38% z 272 317 zł tygodniowo, które klub płaci 20 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.

Ile klubów J1 League znajduje się na tej liście?

Uszeregowano tu wszystkie 21 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.