Cristiano Ronaldo 15 150 000 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Karim Benzema 4 186 450 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Sadio Mané 3 156 250 zł/tyg. Al-Nassr Football Club João Félix 2 929 000 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Kylian Mbappé 2 509 850 zł/tyg. Real Madrid Kalidou Koulibaly 2 509 850 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Otávio 2 383 600 zł/tyg. Al-Qadsiah Football Club Erling Haaland 2 272 500 zł/tyg. Manchester City Victor Osimhen 2 201 800 zł/tyg. Galatasaray A.Ş. Robert Lewandowski 2 181 600 zł/tyg. Chicago Fire FC Jamal Musiala 2 090 700 zł/tyg. FC Bayern München Rúben Neves 2 090 700 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Kingsley Coman 2 090 700 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Mohamed Salah 2 020 000 zł/tyg. Trabzonspor A.Ş. Harry Kane 1 924 050 zł/tyg. FC Bayern München Dušan Vlahovic 1 863 450 zł/tyg. Beşiktaş A.Ş.
SALARYSPORT
0
LIGUE 2 · KLUB PO KLUBIE

Najlepiej zarabiający w każdym klubie Ligue 2

Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Téji Savanier z klubu FC Metz — 196 950 zł tygodniowo. Na drugim końcu FC Annecy płaci swojemu liderowi, Triston Rowe, 13 130 zł — różnica 15×.

BIGGEST SINGLE WAGE 197 tys zł Téji Savanier · FC Metz
LOWEST TOP EARNER 13 tys zł Triston Rowe · FC Annecy
TOP TO BOTTOM 15× FC Metz over FC Annecy
BIGGEST SINGLE SHARE 39% Stade Lavallois MFC's bill taken by Francis Coquelin

Najlepiej zarabiający każdego klubu

Uszeregowano 19 z 20 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W drugim nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajduje się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować

# KLUB NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY TYGODNIOWO ROCZNIE WIEK POZYCJA BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ ZNANE ZAROBKI UDZIAŁ W BUDŻECIE
01 FC Metz Téji Savanier
196 950 zł
10 241 400 zł 33 AM C 546 tys zł 26/67
02 FC Nantes Mostafa Mohamed
141 400 zł
7 352 800 zł 27 ST 1,1 mln zł 41/72
03 Stade de Reims Mohamed Daramy
121 200 zł
6 302 400 zł 23 AM RL 772 tys zł 34/71
04 Stade Lavallois MFC Francis Coquelin
95 950 zł
4 989 400 zł 34 DM, M RC 245 tys zł 27/60
05 AS Saint-Étienne Julien Le Cardinal
85 850 zł
4 464 200 zł 27 D RC 914 tys zł 36/75
06 Montpellier Hérault SC Florian Tardieu
75 750 zł
3 939 000 zł 33 DM 382 tys zł 29/72
07 AS Nancy Lorraine Mamadou Fofana
44 945 zł
2 337 140 zł 27 D C, DM 237 tys zł 31/45
08 Clermont Foot 63 Andy Pelmard
42 925 zł
2 232 100 zł 25 D RLC 248 tys zł 32/70
09 Red Star FC Giovanni Haag
41 410 zł
2 153 320 zł 25 DM 71 tys zł 2/77
10 Grenoble Foot 38 Mael Corboz
39 895 zł
2 074 540 zł 30 DM 221 tys zł 29/50
11 USL Dunkerque Adrien Lebeau
37 875 zł
1 969 500 zł 26 AM LC, F C 204 tys zł 33/60
12 Amiens SC Arvin Appiah
37 875 zł
1 969 500 zł 24 WB L, AM RL 188 tys zł 23/56
13 Pau FC Brice Maubleu
32 825 zł
1 706 900 zł 35 GK 211 tys zł 32/49
14 Dijon FCO Jordan Marié
30 805 zł
1 601 860 zł 33 DM 129 tys zł 34/68
15 FC Sochaux-Montbéliard Mathis Clairicia
24 745 zł
1 286 740 zł 22 AM L, ST 208 tys zł 35/71
16 Rodez Aveyron Football Quentin Braat
23 735 zł
1 234 220 zł 28 GK 132 tys zł 24/43
17 En Avant Guingamp Adrián Ortolà
22 725 zł
1 181 700 zł 31 GK 234 tys zł 43/71
18 SC Bastia Amine Boutrah
22 725 zł
1 181 700 zł 24 AM RLC, F C 223 tys zł 38/65
19 FC Annecy Triston Rowe
13 130 zł
682 760 zł 18 D RC 16 tys zł 2/49
Tygodniowy budżet klubu to zarobki, które znamy w jego kadrze, więc ZNANE ZAROBKI to podstawa, na której liczone są ta kwota i udział obok niej.

Kluby bez żadnych zapisanych zarobków

1 klub nie ma tu zawodnika, którego zarobki znamy, więc nie ma lidera zarobków do uszeregowania. Kadry, i każde zarobki, które dodamy, są widoczne na stronach klubów.

Najczęstsze pytania

Najlepiej zarabiający w klubach Ligue 2

Który klub Ligue 2 płaci najwyższą pojedynczą pensję?

FC Metz. Téji Savanier zarabia tam 196 950 zł tygodniowo, 10 241 400 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.

Który klub Ligue 2 ma najniżej opłacanego lidera zarobków?

FC Annecy, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Triston Rowe — 13 130 zł tygodniowo. FC Metz płaci swojemu liderowi 15 razy tyle.

Który klub Ligue 2 jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?

Stade Lavallois MFC. Francis Coquelin bierze 39% z 245 450 zł tygodniowo, które klub płaci 27 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.

Ile klubów Ligue 2 znajduje się na tej liście?

Uszeregowano 19 z 20 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W drugim nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajduje się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy.