
Montpellier Hérault SC 2026/27 - zarobki zawodników
Ligue 2 · najlepiej zarabiający Florian Tardieu z pensją 75 750 zł tygodniowo · zobacz transfery Montpellier Hérault SC
Mamy zarobki 29 z 72 zawodników. Średnia obejmuje 9 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Florian Tardieu | 75 750 zł | 3 939 000 zł | 33 | DM | Francja | ||
| Hilton (Hilton Vitorino da Silva) | 70 700 zł | 3 676 400 zł | 42 | D (C) | Brazylia | ||
| Julien Laporte | 40 905 zł | 2 127 060 zł | 31 | D C | Francja | ||
| Enzo Tchato | 36 865 zł | 1 916 980 zł | 22 | D R | Kamerun | ||
| Théo Sainte-Luce | 28 280 zł | 1 470 560 zł | 26 | D/WB L | Francja | ||
| Khalil Fayad | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 21 | M C | Francja | ||
| Simon Ngapandouetnbu | 23 230 zł | 1 207 960 zł | 22 | GK | Kamerun | ||
| Daylam Meddah | 12 120 zł | 630 240 zł | 22 | D C, DM | Francja | ||
| Yael Mouanga | 11 615 zł | 603 980 zł | 19 | D C, DM | Francja | ||
| Mathieu Michel | 9595 zł | 498 940 zł | 33 | GK | Francja | ||
| Daryll Benlahlou | 5040 zł | 262 075 zł | 19 | AM RL | Francja | ||
| Mamadou Camara | 4545 zł | 236 340 zł | 24 | AM RL, ST | Mali | ||
| Naoufel El Hannach | 4545 zł | 236 340 zł | 18 | D R | Maroko | ||
| Everson Pereira (Everson Junior Pereira Da Silva) | 4323 zł | 224 786 zł | 21 | DM | Francja | ||
| Junior Ndiaye | 4197 zł | 218 221 zł | 20 | ST | UAE | ||
| Nordan Mukiele | 3964 zł | 206 141 zł | 19 | ST | Francja | ||
| Théo Chennahi | 3217 zł | 167 276 zł | 20 | DM | Francja | ||
| Axel Gueguin | 3141 zł | 163 337 zł | 20 | AM R | Francja | ||
| Wilfried Bille | 2212 zł | 115 019 zł | 20 | D/WB R | Kamerun | ||
| Lucas Da Silva | 2081 zł | 108 191 zł | 19 | M C | Francja | ||
| Mathis Robinand | 1995 zł | 103 727 zł | 19 | D C | Francja | ||
| Mohamed Zeghadi | 1995 zł | 103 727 zł | 19 | M C | Francja | ||
| Nicolas Pays | 1944 zł | 101 101 zł | 21 | AM RC | Francja | ||
| Yvan-Junior Djemba-Mbappe | 1449 zł | 75 366 zł | 20 | DM | Kamerun | ||
| Yannick Sidibé | 1389 zł | 72 215 zł | 18 | ST | Francja | ||
| Craig Mamilo | 455 zł | 23 634 zł | 19 | D C | Francja | ||
| Viktor Džodić | 455 zł | 23 634 zł | 18 | GK | Serbia | ||
| Yanis Issoufou | 455 zł | 23 634 zł | 18 | AM L | Francja | ||
| Kabissan Gomis | 455 zł | 23 634 zł | 18 | DM | Francja | ||
| Nabil Homssa | - | - | 23 | M C | Francja | ||
| Gabriel Martin | - | - | 18 | GK | Francja | ||
| Edine Ihamouine | - | - | 16 | D L | Francja | ||
| Adam El Boughlamy | - | - | 17 | M C | Francja | ||
| Ewen Basty | - | - | 16 | GK | Francja | ||
| Destin Selemby Doudou | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Kienzola Ntondo | - | - | 16 | AM R | Francja | ||
| Kaïs Guignon | - | - | 16 | AM C | Francja | ||
| Mélik Savy | - | - | 16 | M C | Francja | ||
| Killyan Arragain | - | - | 17 | ST | Francja | ||
| Camille Archimbeau | - | - | 17 | D L | Francja | ||
| Léo Mellin | - | - | 17 | AM R | Francja | ||
| Isyak Mohamed | - | - | 17 | D L | Francja | ||
| Noah Vidal Cartoux | - | - | 17 | AM C | Francja | ||
| Djomoh Koné | - | - | 18 | D L | Francja | ||
| Kéziah Bantsimba | - | - | 17 | D C, DM | Francja | ||
| Gabin Skrela | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Rayane El Fenniri | - | - | 16 | D RL | Francja | ||
| Hylan Halamski | - | - | 16 | GK | Francja | ||
| Tyron Rutijanwa | - | - | 17 | DM | Francja | ||
| Marouane Lahmidini | - | - | 19 | D C | Francja | ||
| Hichem Adberrebi | - | - | 17 | M C | Francja | ||
| Giani Carbone | - | - | 18 | ST | Francja | ||
| Bernardo Canovas | - | - | 16 | AM L | Francja | ||
| Pierre Daniel Épée Ngango | - | - | 18 | M C | Kamerun | ||
| Yves-Brice Moussongo Bahel | - | - | 18 | DM | Kamerun | ||
| Yassin El Azzouzi | - | - | 16 | AM C | Francja | ||
| Mathias Abdou | - | - | 15 | ST | Francja | ||
| Teymour Mohammed | - | - | 18 | AM R | Tunezja | ||
| Antéo Benedetto | - | - | 18 | GK | Francja | ||
| Waness El Ghazza | - | - | 16 | D C | Francja | ||
| Tidiane Diallo | - | - | 16 | D C | Szwajcaria | ||
| Charles Grimaud | - | - | 16 | GK | Francja | ||
| Noam Benramdane | - | - | 16 | D C | Francja | ||
| Ruben Rey | - | - | 16 | DM | Francja | ||
| Kevin Kandem | - | - | 19 | GK | Kamerun | ||
| Matisse Kapitza | - | - | 18 | ST | Francja | ||
| Robin Thiland-Hérard | - | - | 17 | ST | Francja | ||
| Leny Lamore | - | - | 17 | D R | Francja | ||
| Mathis Chambon | - | - | 16 | D R | Francja | ||
| Angelo Tognarelli | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Mamadou Bamba Sarr | - | - | 19 | D RC | Senegal | ||
| Fayssal El Mahboub | - | - | 17 | AM R | Francja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 66% budżetu płacowego, spośród 29 zawodników, których zarobki znamy.
Montpellier Hérault SC na tle Ligue 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Montpellier Hérault SC średnia Ligue 2 · Montpellier Hérault SC płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Montpellier Hérault SC, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Montpellier Hérault SC w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Montpellier Hérault SC w sezonie 2026/27 wynosi 19 872 518 zł rocznie (382 164 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 72 zawodników. Mamy zarobki 29 z 72 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Montpellier Hérault SC?
Florian Tardieu jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Montpellier Hérault SC — 75 750 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Montpellier Hérault SC?
Zawodnik klubu Montpellier Hérault SC w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 33 552 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 9, których zarobki znamy. Mediana wynosi 28 280 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Montpellier Hérault SC?
Montpellier Hérault SC gra w rozgrywkach Ligue 2. Ligue 2 (Francja) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.















