
Wigan Athletic 2026/27 - zarobki zawodników
League One · najlepiej zarabiający Dara Costelloe z pensją 28 458 zł tygodniowo · zobacz transfery Wigan Athletic · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dara Costelloe | 28 458 zł | 1 479 816 zł | 22 | Napastnik | Irlandia | CZE 2028 | ||
| Christian Saydee | 28 458 zł | 1 479 816 zł | 23 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Ryan Trevitt | 24 769 zł | 1 287 988 zł | 22 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Sonny Perkins | 24 242 zł | 1 260 584 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Caylan Vickers | 23 188 zł | 1 205 776 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Isaac Mabaya | 21 607 zł | 1 123 564 zł | 20 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jon Mellish | 21 607 zł | 1 123 564 zł | 27 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Jensen Weir | 21 607 zł | 1 123 564 zł | 23 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Max Power | 20 553 zł | 1 068 756 zł | 31 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Morgan Fox | 20 553 zł | 1 068 756 zł | 31 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2027 | ||
| Matthew Smith | 20 553 zł | 1 068 756 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ronan Darcy | 19 499 zł | 1 013 948 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Fraser Murray | 17 391 zł | 904 332 zł | 26 | Prawy wahadłowy, skrzydłowy | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Callum McManaman | 12 648 zł | 657 696 zł | 34 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| James Carragher | 11 067 zł | 575 484 zł | 22 | Środkowy obrońca | Malta | CZE 2027 | ||
| Joe Walsh | 11 067 zł | 575 484 zł | 23 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Connor Barrett | 7378 zł | 383 656 zł | 23 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Akeel Higgins | 4743 zł | 246 636 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harry McHugh | 4374 zł | 227 453 zł | 22 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Joe Adams | 4269 zł | 221 972 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Elijah Igiehon | 4269 zł | 221 972 zł | 18 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Archie Harris | 4216 zł | 219 232 zł | 20 | Lewy obrońca | Walia | CZE 2028 | ||
| Chris Sze | 4111 zł | 213 751 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | - | ||
| Tom Watson | 3478 zł | 180 866 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | - | ||
| Jeremiah Chilokoa-Mullen | 3215 zł | 167 164 zł | 21 | Środkowy obrońca | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Alex Hughes | 2635 zł | 137 020 zł | 18 | Prawy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Leo Graham | 2582 zł | 134 280 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Cole Simms | 2530 zł | 131 539 zł | 18 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Matthew Corran | 2530 zł | 131 539 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Christy Edwards | 2530 zł | 131 539 zł | 18 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Charley McKee | 2530 zł | 131 539 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| K'Marni Miller | 2372 zł | 123 318 zł | 19 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Llyton Chapman | 2319 zł | 120 578 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harrison Rimmer | 2266 zł | 117 837 zł | 18 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Matteo Spinelli | 2266 zł | 117 837 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jack Rogers | 2161 zł | 112 356 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| James Knott | 2161 zł | 112 356 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tom Costello | 2161 zł | 112 356 zł | 22 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Callum Jones | 2029 zł | 105 505 zł | 19 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Charlie Wesseldine | 2029 zł | 105 505 zł | 16 | Lewy obrońca | Walia | CZE 2027 | ||
| Conor Spelman | 2029 zł | 105 505 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Charlie Hughes | 2029 zł | 105 505 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Dan Gelhardt | 1976 zł | 102 765 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Erdis Reci | 1924 zł | 100 025 zł | 16 | Skrzydłowy | Albania | CZE 2027 | ||
| Herbie Cairns | 1765 zł | 91 803 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Henry Miller | 1765 zł | 91 803 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Reece Greenhalgh | 1739 zł | 90 433 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Sam Bolland | 1686 zł | 87 693 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| John-Paul Cavanagh | 1660 zł | 86 323 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Josh Adaji | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Zac Edwards | 1607 zł | 83 582 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Liam Flight | 1555 zł | 80 842 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lucas Tobin | 1555 zł | 80 842 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Lucas Hagan | 1555 zł | 80 842 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Liam Edwards | 1555 zł | 80 842 zł | 16 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Mason Goulding | 1502 zł | 78 101 zł | 17 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Rohan Taylor | 1238 zł | 64 399 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Seb Spelman | 1186 zł | 61 659 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Adam Moseley | 706 zł | 36 721 zł | 20 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Joe Gilbertson | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 30% budżetu płacowego, spośród 59 zawodników, których zarobki znamy.
Wigan Athletic na tle League One
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Wigan Athletic średnia League One · Wigan Athletic płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Wigan Athletic, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Wigan Athletic w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Wigan Athletic w sezonie 2026/27 wynosi 22 521 703 zł rocznie (433 110 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 60 zawodników. Mamy zarobki 59 z 60 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Wigan Athletic?
Dara Costelloe jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Wigan Athletic — 28 458 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Wigan Athletic?
Zawodnik klubu Wigan Athletic w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 17 012 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 16, których zarobki znamy. Mediana wynosi 20 026 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Wigan Athletic?
Wigan Athletic gra w rozgrywkach League One. League One (Anglia) to 3. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League One
































