
Santa Clara 2026/27 - zarobki zawodników
Primeira Liga · najlepiej zarabiający Guilherme Romão z pensją 26 780 zł tygodniowo · zobacz transfery Santa Clara · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guilherme Romão | 26 780 zł | 1 392 560 zł | 27 | Lewy obrońca | Brazylia | GRU 2029 | ||
| Andrey | 12 875 zł | 669 500 zł | 23 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Darlan Mendes | 12 360 zł | 642 720 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Gonçalo Paciência | 11 330 zł | 589 160 zł | 30 | Napastnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Lucas Soares | 10 300 zł | 535 600 zł | 27 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Brazylia | CZE 2027 | ||
| MT | 9785 zł | 508 820 zł | 24 | Środkowy obrońca, lewy pomocnik | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Pedro Ferreira | 9270 zł | 482 040 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Brenner | 7725 zł | 401 700 zł | 23 | Skrzydłowy | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Vinicius Lopes | 7725 zł | 401 700 zł | 26 | Skrzydłowy, napastnik | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Diogo Calila | 7210 zł | 374 920 zł | 26 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Mozambik | CZE 2026 | ||
| Welinton Torrão | 7210 zł | 374 920 zł | 26 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Evertow | 5202 zł | 270 478 zł | 18 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Luis Fernando | 5150 zł | 267 800 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Lucas França | 5150 zł | 267 800 zł | 29 | Bramkarz | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Gabriel Soto | 5099 zł | 265 122 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Peru | CZE 2026 | ||
| Henrique Silva | 4826 zł | 250 929 zł | 19 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2028 | ||
| José Tavares | 4810 zł | 250 125 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Republika Zielonego Przylądka | CZE 2030 | ||
| Pedro Pacheco | 4120 zł | 214 240 zł | 28 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Vitinho | 3883 zł | 201 921 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Rodrigo Mendes | 3863 zł | 200 850 zł | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Andrey | 3852 zł | 200 314 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2029 | ||
| João Costa | 3832 zł | 199 243 zł | 25 | Napastnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Sidney Lima | 3090 zł | 160 680 zł | 28 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Cristian (Cristian de Lima) | 3080 zł | 160 144 zł | 23 | Bramkarz | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Danilo Lucas | 3028 zł | 157 466 zł | 19 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Daniel Silva | 2807 zł | 145 951 zł | 21 | Napastnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Adriel Moraes | 2740 zł | 142 470 zł | 19 | Skrzydłowy | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Winilson Lopes | 2719 zł | 141 398 zł | 18 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Wyspy Świętego Tomasza i Książęca | CZE 2026 | ||
| Henzo | 2601 zł | 135 239 zł | 17 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Isaac | 2549 zł | 132 561 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Fredy | 2482 zł | 129 080 zł | 19 | Lewy skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Seydou Fofana | 2477 zł | 128 812 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Burkina Faso | CZE 2028 | ||
| Italo | 2328 zł | 121 046 zł | 21 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Gonçalo Antunes | 2204 zł | 114 618 zł | 19 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Luís Eduardo | 2173 zł | 113 012 zł | 20 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Jaime Medeiros | 2050 zł | 106 584 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Fernando Cabido | 2034 zł | 105 781 zł | 18 | Napastnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Edgar Antunes | 1978 zł | 102 835 zł | 18 | Prawy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Carlos Amaral | 1967 zł | 102 300 zł | 19 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Sorriso | 1869 zł | 97 211 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Brazylia | - | ||
| Leandro Matos | 1725 zł | 89 713 zł | 19 | Bramkarz | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Rodrigo Cunha | 1638 zł | 85 160 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Tiago Duarte | 1535 zł | 79 804 zł | 21 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Luiz Otávio | 1504 zł | 78 198 zł | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Melvin | 1452 zł | 75 520 zł | 21 | Skrzydłowy, napastnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Mamedio | 1452 zł | 75 520 zł | 18 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Murilo Oncken | 1334 zł | 69 360 zł | 19 | Lewy skrzydłowy | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Leonardo Ponte | 1334 zł | 69 360 zł | 20 | Środkowy pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| José Vieira | 1334 zł | 69 360 zł | 20 | Skrzydłowy | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Ayrton Figueira | 1334 zł | 69 360 zł | 20 | Prawy skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Diego Tavares | 1334 zł | 69 360 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Martim Madeira | 1334 zł | 69 360 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| André Cunha | 1334 zł | 69 360 zł | 19 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Tiago Ribeiro | 1334 zł | 69 360 zł | 18 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Tiago Queiroz | 1313 zł | 68 289 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| William Cristóvão | 1159 zł | 60 255 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Suaibo Jassi | 1143 zł | 59 452 zł | 19 | Prawy obrońca | Gwinea Bissau | CZE 2028 | ||
| Isaac Nascimento | 1112 zł | 57 845 zł | 17 | Prawy obrońca | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Osvaldo Miranda | 1112 zł | 57 845 zł | 21 | Skrzydłowy, napastnik | Republika Zielonego Przylądka | CZE 2027 | ||
| João Vilela | 1112 zł | 57 845 zł | 18 | Prawy obrońca | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Ryan Pablo | 1112 zł | 57 845 zł | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Jean Koffi | 1112 zł | 57 845 zł | 17 | Lewy wahadłowy | Côte d’Ivoire | CZE 2028 | ||
| Artur Fernandes | 1112 zł | 57 845 zł | 18 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Evandro Luz | 1112 zł | 57 845 zł | 18 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Léo Jacó | 865 zł | 44 990 zł | 20 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Brazylia | - | ||
| Yan Feres | 834 zł | 43 384 zł | 18 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2026 | ||
| José Franco | - | - | 18 | Lewy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Diogo Rodrigues | - | - | 17 | Boczny obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Xavier Almeida | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Vital Maia | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Martim Coelho | - | - | 16 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Rodrigo Nascimento | - | - | 18 | Lewy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| João Vieira | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Caixeta | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Brazylia | - | ||
| José Roxo | - | - | 17 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Pedro Jesus | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Leonardo Teixeira | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 30% budżetu płacowego, spośród 66 zawodników, których zarobki znamy.
Santa Clara na tle Primeira Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Santa Clara średnia Primeira Liga · Santa Clara płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Santa Clara, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Santa Clara w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Santa Clara w sezonie 2026/27 wynosi 12 979 730 zł rocznie (249 610 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 77 zawodników. Mamy zarobki 66 z 77 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Santa Clara?
Guilherme Romão jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Santa Clara — 26 780 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Santa Clara?
Zawodnik klubu Santa Clara w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8364 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 7468 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Santa Clara?
Santa Clara gra w rozgrywkach Primeira Liga. Primeira Liga (Portugalia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Primeira Liga






















