
Pisa Sporting Club 2026/27 - zarobki zawodników
Serie B · najlepiej zarabiający Andrea Petagna z pensją 205 530 zł tygodniowo · zobacz transfery Pisa Sporting Club · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrea Petagna | 205 530 zł | 10 687 560 zł | 30 | Napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Stefano Moreo | 137 020 zł | 7 125 040 zł | 32 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Mehdi Léris | 100 130 zł | 5 206 760 zł | 27 | Wahadłowy, skrzydłowy | Algieria | CZE 2027 | ||
| Emanuel Vignato | 73 780 zł | 3 836 560 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Simone Scuffet | 52 700 zł | 2 740 400 zł | 29 | Bramkarz | Włochy | CZE 2028 | ||
| İsak Vural | 42 687 zł | 2 219 724 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Turcja | CZE 2028 | ||
| Arturo Calabresi | 39 525 zł | 2 055 300 zł | 29 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Alessandro Confente | 39 525 zł | 2 055 300 zł | 27 | Bramkarz | Włochy | CZE 2027 | ||
| Felipe Loyola | 33 201 zł | 1 726 452 zł | 24 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Chile | GRU 2027 | ||
| Mateus Lusuardi | 31 093 zł | 1 616 836 zł | 21 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Mattéo Tramoni | 31 093 zł | 1 616 836 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Simone Canestrelli | 29 512 zł | 1 534 624 zł | 24 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Antonio Caracciolo | 28 985 zł | 1 507 220 zł | 35 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2026 | ||
| Francesco Coppola | 27 931 zł | 1 452 412 zł | 20 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2029 | ||
| Giuseppe Leone | 27 404 zł | 1 425 008 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Malthe Højholt | 25 823 zł | 1 342 796 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Dania | CZE 2027 | ||
| Samuele Angori | 24 242 zł | 1 260 584 zł | 21 | Lewy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Filippo Pittarello | 22 661 zł | 1 178 372 zł | 28 | Napastnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Gabriele Piccinini | 16 864 zł | 876 928 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2026 | ||
| Tomás Esteves | 13 702 zł | 712 504 zł | 23 | Boczny obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Emanuele Rao | 12 121 zł | 630 292 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2030 | ||
| Omar Correia | 9486 zł | 493 272 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Leonardo Loria | 4021 zł | 209 093 zł | 26 | Bramkarz | Włochy | CZE 2027 | ||
| Rosen Bozhinov | 2914 zł | 151 544 zł | 20 | Środkowy obrońca | Bułgaria | CZE 2030 | ||
| Jacopo Rossi | 1154 zł | 60 015 zł | 19 | Lewy obrońca | Włochy | CZE 2026 | ||
| Daniel Battistella | 1154 zł | 60 015 zł | 18 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Roberts Bočs | 1001 zł | 52 068 zł | 19 | Skrzydłowy | Łotwa | CZE 2026 | ||
| Lorenzo Foglia | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Andrea Bolognini | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Cristian Barsacchi | - | - | 17 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Lapo Ghizzani | - | - | 16 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Cristian Vivace | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Matteo Luppichini | - | - | 17 | Bramkarz | Włochy | - | ||
| Mattia Saviozzi | - | - | 16 | Lewy pomocnik | Włochy | - | ||
| Lorenzo Tosi | - | - | 17 | Napastnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Nicola Tuon | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Włochy | - | ||
| Rodrigo Lelli | - | - | 16 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Tommaso Paoletti | - | - | 16 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Niccolò Conti | - | - | 17 | Prawy obrońca | Włochy | - | ||
| Lorenzo Bacciardi | - | - | 18 | Lewy obrońca | Włochy | - | ||
| Filippo Checcacci | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Gianmarco Mainardi | - | - | 16 | Lewy skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Edoardo Menicucci | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Włochy | - | ||
| Michele Ribechini | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Włochy | - | ||
| Riccardo Vitale | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Włochy | - | ||
| Diego Capitanini | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Manuel Lanza | - | - | 16 | Napastnik | Włochy | - | ||
| Tommaso Neri | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2026 | ||
| Maroš Novák | - | - | 17 | Napastnik | Słowacja | CZE 2028 | ||
| Michelangelo Marzano | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Nicolò Minisini | - | - | 16 | Lewy obrońca | Włochy | - | ||
| Pietro Lovo | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Tiago Malfatti | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Marco Cenerini | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Fabjan Lila | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Albania | - | ||
| Andreas Robert Mocanu | - | - | 17 | Napastnik | Rumunia | CZE 2026 | ||
| Louis Bendinelli | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Niccolò Miglianti | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Alexsejs Bukovskis | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Łotwa | - | ||
| Niccolò Mazzantini | - | - | 16 | Lewy obrońca | Włochy | - | ||
| Andrea Paolini | - | - | 15 | Bramkarz | Włochy | CZE 2026 | ||
| Samuele Lenzoni | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | - | ||
| Brando Bettazzi | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Włochy | - | ||
| Francesco Raigi | - | - | 17 | Bramkarz | Włochy | - | ||
| Umberto Landucci | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Włochy | - | ||
| Tommaso Marras | - | - | 21 | Ofensywny pomocnik | Włochy | CZE 2028 | ||
| Simone Zanon | - | - | 23 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Ichem Ferrah | - | - | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 55% budżetu płacowego, spośród 27 zawodników, których zarobki znamy.
Pisa Sporting Club na tle Serie B
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Pisa Sporting Club średnia Serie B · Pisa Sporting Club płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Pisa Sporting Club, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Pisa Sporting Club w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Pisa Sporting Club w sezonie 2026/27 wynosi 53 833 514 zł rocznie (1 035 260 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 68 zawodników. Mamy zarobki 27 z 68 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Pisa Sporting Club?
Andrea Petagna jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Pisa Sporting Club — 205 530 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Pisa Sporting Club?
Zawodnik klubu Pisa Sporting Club w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 49 496 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 30 302 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Pisa Sporting Club?
Pisa Sporting Club gra w rozgrywkach Serie B. Serie B (Włochy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Serie B





























