Najlepiej zarabiający w każdym klubie Czech First League
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Sivert Mannsverk z klubu AC Sparta Praha — 169 950 zł tygodniowo. Na drugim końcu FC Zlín płaci swojemu liderowi, Jan Kalabiška, 5665 zł — różnica 30×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 16 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | AC Sparta Praha | Sivert Mannsverk | 169 950 zł | 8 837 400 zł | 23 | DM | 751 tys zł | 29/48 | 23% |
| 02 | SK Slavia Praha | David Jurásek | 149 350 zł | 7 766 200 zł | 24 | D/WB L | 869 tys zł | 30/53 | 17% |
| 03 | FC Viktoria Plzeň | Patrik Hrosovsky | 45 320 zł | 2 356 640 zł | 33 | DM | 320 tys zł | 26/29 | 14% |
| 04 | FK Jablonec | Jan Chramosta | 31 415 zł | 1 633 580 zł | 34 | ST | 188 tys zł | 28/29 | 17% |
| 05 | FC Slovan Liberec | Lukáš Masopust | 20 600 zł | 1 071 200 zł | 32 | D/WB/AM R | 159 tys zł | 29/33 | 13% |
| 06 | 1. FC Slovácko | Marek Havlík | 20 085 zł | 1 044 420 zł | 30 | DM | 180 tys zł | 30/47 | 11% |
| 07 | FC Baník Ostrava | Václav Jurečka | 18 025 zł | 937 300 zł | 31 | AM R, ST | 224 tys zł | 36/65 | 8% |
| 08 | SK Sigma Olomouc | Antonín Růsek | 18 025 zł | 937 300 zł | 26 | AM/F C | 224 tys zł | 35/56 | 8% |
| 09 | Bohemians Praha 1905 | Jan Kovařík | 15 965 zł | 830 180 zł | 37 | D/WB/AM L | 159 tys zł | 26/39 | 10% |
| 10 | FK Pardubice | Michal Hlavatý | 14 935 zł | 776 620 zł | 27 | AM C | 157 tys zł | 38/42 | 9% |
| 11 | FK Teplice | Matěj Pulkrab | 14 935 zł | 776 620 zł | 28 | ST | 149 tys zł | 31/33 | 10% |
| 12 | FK Mladá Boleslav | Matěj Hybš | 14 935 zł | 776 620 zł | 32 | D L | 134 tys zł | 32/56 | 11% |
| 13 | FC Hradec Králové | Vladimír Darida | 12 875 zł | 669 500 zł | 34 | DM, AM C | 166 tys zł | 27/31 | 8% |
| 14 | MFK Karviná | Filip Prebsl | 11 845 zł | 615 940 zł | 22 | D C, DM | 96 tys zł | 28/52 | 12% |
| 15 | FK Dukla Praha | Jakub Kadák | 10 815 zł | 562 380 zł | 24 | AM/F C | 100 tys zł | 29/48 | 11% |
| 16 | FC Zlín | Jan Kalabiška | 5665 zł | 294 580 zł | 38 | D/WB/M L | 82 tys zł | 24/48 | 7% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Czech First League
Który klub Czech First League płaci najwyższą pojedynczą pensję?
AC Sparta Praha. Sivert Mannsverk zarabia tam 169 950 zł tygodniowo, 8 837 400 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Czech First League ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
FC Zlín, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Jan Kalabiška — 5665 zł tygodniowo. AC Sparta Praha płaci swojemu liderowi 30 razy tyle.
Który klub Czech First League jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
AC Sparta Praha. Sivert Mannsverk bierze 23% z 750 937 zł tygodniowo, które klub płaci 29 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Czech First League znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 16 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.