Najlepiej zarabiający w każdym klubie, który śledzimy poza największymi ligami
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Valentino Lazaro z klubu Al-Ain Football Club (KSA) — 149 350 zł tygodniowo. Na drugim końcu Denizlispor płaci swojemu liderowi, Oğuzhan Sarı, 422 zł — różnica 354×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano 87 z 106 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W pozostałych 19 nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajdują się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Valentino Lazaro | 149 350 zł | 7 766 200 zł | 29 | D/WB RL, M RL | 714 tys zł | 16/22 | 21% |
| 02 | | Loris Benito | 118 450 zł | 6 159 400 zł | 28 | D (LC) | 225 tys zł | 23/37 | 53% |
| 03 | | Bader Nasser (Bader Al-Shammari) | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 23 | D/WB R | 513 tys zł | 10/13 | 16% |
| 04 | | Alex Pritchard | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 32 | AM C | 269 tys zł | 25/30 | 29% |
| 05 | | Abdullah Al-Oaisher | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 34 | GK | 832 tys zł | 19/27 | 9% |
| 06 | | Iké Ugbo | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 26 | ST | 139 tys zł | 7/12 | 52% |
| 07 | | Dennis Appiah | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 33 | D/WB R | 191 tys zł | 25/51 | 35% |
| 08 | | Leo Cordeiro | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 29 | DM | 426 tys zł | 18/30 | 14% |
| 09 | | Miloš Brnović | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 25 | DM, AM C | 313 tys zł | 19/26 | 18% |
| 10 | | Ilja Agapov | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 24 | D C | 179 tys zł | 19/26 | 32% |
| 11 | | Mohammed Al-Dossari | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 22 | D C | 373 tys zł | 10/25 | 14% |
| 12 | | Alexandr Troshechkin | 48 925 zł | 2 544 100 zł | 29 | DM, AM C | 337 tys zł | 20/25 | 15% |
| 13 | | Ewerton (Ewerton José Almeida Santos) | 47 895 zł | 2 490 540 zł | 31 | D (C) | 257 tys zł | 29/30 | 19% |
| 14 | | Jordy de Wijs | 46 865 zł | 2 436 980 zł | 30 | D C | 177 tys zł | 24/25 | 26% |
| 15 | | Supachok Sarachat | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 27 | AM RLC, F C | 454 tys zł | 23/29 | 10% |
| 16 | | Mirko Antonucci | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 26 | AM RLC | 254 tys zł | 24/38 | 18% |
| 17 | | Fede San Emeterio | 42 745 zł | 2 222 740 zł | 28 | DM | 183 tys zł | 24/24 | 23% |
| 18 | | Ken Iwao | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 37 | DM | 334 tys zł | 24/29 | 12% |
| 19 | | Marvin Stefaniak | 40 685 zł | 2 115 620 zł | 30 | AM RLC | 293 tys zł | 23/24 | 14% |
| 20 | | Juninho | 36 565 zł | 1 901 380 zł | 37 | WB R, DM, M RC | 320 tys zł | 22/40 | 11% |
| 21 | | Pablo Martinez | 35 020 zł | 1 821 040 zł | 36 | D LC | 105 tys zł | 19/23 | 33% |
| 22 | | Andreas Voglsammer | 33 475 zł | 1 740 700 zł | 33 | AM LC, F C | 351 tys zł | 25/26 | 10% |
| 23 | | Vykintas Slivka | 33 475 zł | 1 740 700 zł | 30 | AM RLC, F C | 349 tys zł | 27/35 | 10% |
| 24 | | Aridane Hernández | 33 475 zł | 1 740 700 zł | 36 | D C | 220 tys zł | 21/22 | 15% |
| 25 | | Antoine Leautey | 33 475 zł | 1 740 700 zł | 29 | AM RL | 33 tys zł | 1/1 | 100% |
| 26 | | Lukas Schleimer | 30 900 zł | 1 606 800 zł | 25 | AM RLC, F C | 437 tys zł | 26/27 | 7% |
| 27 | | Mattia Aramu | 30 385 zł | 1 580 020 zł | 30 | AM RLC, F C | 179 tys zł | 24/27 | 17% |
| 28 | | Paolo Bartolomei | 29 870 zł | 1 553 240 zł | 35 | DM | 180 tys zł | 16/36 | 17% |
| 29 | | Akihiro Hayashi | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 38 | GK | 271 tys zł | 21/30 | 10% |
| 30 | | Alexandar Borkovic | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 26 | D C | 186 tys zł | 22/25 | 15% |
| 31 | | Hiroshi Kiyotake | 26 780 zł | 1 392 560 zł | 35 | DM, AM RLC | 147 tys zł | 23/32 | 18% |
| 32 | | Leandro Garate | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 31 | ST | 119 tys zł | 35/59 | 22% |
| 33 | | Riad Nouri | 24 205 zł | 1 258 660 zł | 40 | AM RL | 72 tys zł | 15/22 | 33% |
| 34 | | Ronaldo Rivas | 24 205 zł | 1 258 660 zł | 25 | D RC | 44 tys zł | 14/28 | 55% |
| 35 | | Christian Kühlwetter | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 29 | DM, AM/F C | 323 tys zł | 27/27 | 7% |
| 36 | | Dani Ojeda | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 30 | AM RL, ST | 115 tys zł | 14/22 | 20% |
| 37 | | Felix Wiedwald | 22 145 zł | 1 151 540 zł | 30 | GK | 124 tys zł | 22/44 | 18% |
| 38 | | Luca Villa | 20 600 zł | 1 071 200 zł | 25 | D/WB L | 123 tys zł | 15/47 | 17% |
| 39 | | Nicklas Helenius | 20 085 zł | 1 044 420 zł | 34 | AM/F C | 229 tys zł | 25/56 | 9% |
| 40 | | Shoya Nakajima | 18 540 zł | 964 080 zł | 30 | AM LC | 137 tys zł | 38/40 | 14% |
| 41 | | Stredair Appuah | 18 540 zł | 964 080 zł | 21 | AM RL | 109 tys zł | 34/58 | 17% |
| 42 | | Baldovino Cimino | 18 025 zł | 937 300 zł | 21 | D/WB R | 99 tys zł | 13/30 | 18% |
| 43 | | Cristian Andreoni | 17 510 zł | 910 520 zł | 33 | D/WB R | 85 tys zł | 18/43 | 21% |
| 44 | | Ewan Simpson | 16 995 zł | 883 740 zł | 18 | DM, AM C | 81 tys zł | 31/32 | 21% |
| 45 | | Ertaç Özbir | 16 995 zł | 883 740 zł | 35 | GK | 41 tys zł | 13/31 | 41% |
| 46 | | José Amo | 15 965 zł | 830 180 zł | 27 | D C | 187 tys zł | 21/23 | 9% |
| 47 | | Luca Verna | 15 450 zł | 803 400 zł | 32 | DM | 92 tys zł | 16/22 | 17% |
| 48 | | Mathis Picouleau | 14 935 zł | 776 620 zł | 25 | DM, AM C | 66 tys zł | 19/27 | 23% |
| 49 | | Phil Halbauer | 14 420 zł | 749 840 zł | 26 | D/WB/AM L | 167 tys zł | 26/27 | 9% |
| 50 | | Paulo Vitor | 14 420 zł | 749 840 zł | 36 | GK | 82 tys zł | 20/35 | 18% |
| 51 | | Thomas Vettorel | 13 390 zł | 696 280 zł | 24 | GK | 66 tys zł | 15/34 | 20% |
| 52 | | Arnau Gaixas | 12 875 zł | 669 500 zł | 27 | D C | 80 tys zł | 14/15 | 16% |
| 53 | | Alexander Büttner | 12 875 zł | 669 500 zł | 36 | D/WB L, DM | 78 tys zł | 27/61 | 17% |
| 54 | | Derick Poloni | 12 360 zł | 642 720 zł | 31 | D/WB RL, AM L | 139 tys zł | 46/47 | 9% |
| 55 | | Chema Núñez | 12 360 zł | 642 720 zł | 27 | AM RLC | 122 tys zł | 23/27 | 10% |
| 56 | | Dimitris Kolovos | 12 360 zł | 642 720 zł | 32 | AM LC, F C | 93 tys zł | 22/30 | 13% |
| 57 | | Carlos Marafona | 12 360 zł | 642 720 zł | 38 | GK | 61 tys zł | 16/24 | 20% |
| 58 | | Damián Pérez | 12 360 zł | 642 720 zł | 36 | D/WB L | 40 tys zł | 33/40 | 31% |
| 59 | | Franco Soldano | 11 845 zł | 615 940 zł | 30 | ST | 67 tys zł | 38/46 | 18% |
| 60 | | Fausto Tienza | 11 845 zł | 615 940 zł | 35 | DM | 38 tys zł | 13/21 | 31% |
| 61 | | Francesco D'Alterio | 11 845 zł | 615 940 zł | 23 | GK | 33 tys zł | 10/33 | 36% |
| 62 | | Gexan Elosegui | 11 330 zł | 589 160 zł | 25 | D RC | 41 tys zł | 13/19 | 28% |
| 63 | | Javi Bonilla | 10 815 zł | 562 380 zł | 34 | D/WB/M L | 65 tys zł | 21/25 | 17% |
| 64 | | Miguel Marí | 9785 zł | 508 820 zł | 28 | DM, AM C | 68 tys zł | 22/23 | 14% |
| 65 | | Philip Heise | 9270 zł | 482 040 zł | 34 | D/WB L | 71 tys zł | 36/65 | 13% |
| 66 | | Phillerson | 9270 zł | 482 040 zł | 26 | AM RL | 44 tys zł | 16/19 | 21% |
| 67 | | Valdo (Valdomiro Soares Eggres) | 7725 zł | 401 700 zł | 37 | AM RL, ST | 38 tys zł | 15/24 | 20% |
| 68 | | Arkadiusz Najemski | 7725 zł | 401 700 zł | 29 | D C | 37 tys zł | 21/24 | 21% |
| 69 | | Daniel Dziwniel | 7210 zł | 374 920 zł | 32 | D/WB L | 83 tys zł | 26/30 | 9% |
| 70 | | Callum Burnside | 7210 zł | 374 920 zł | 18 | AM C | 54 tys zł | 25/25 | 13% |
| 71 | | Francesco Salandria | 6695 zł | 348 140 zł | 30 | DM, M RC | 13 tys zł | 4/27 | 53% |
| 72 | | Ismael Sierra | 5665 zł | 294 580 zł | 22 | D C | 6 tys zł | 1/12 | 100% |
| 73 | | Emmanuel Michael | 5428 zł | 282 261 zł | 19 | D/WB L, M LC | 5 tys zł | 1/1 | 100% |
| 74 | | Nicky Clark | 4635 zł | 241 020 zł | 34 | AM/F C | 49 tys zł | 19/21 | 10% |
| 75 | | Mathys Silistrie | 4439 zł | 230 844 zł | 19 | GK | 42 tys zł | 36/88 | 10% |
| 76 | | Luke Matheson | 3554 zł | 184 782 zł | 22 | D/WB R | 4 tys zł | 1/1 | 100% |
| 77 | | Damjano Gjini | 3348 zł | 174 070 zł | 30 | DM, AM C | 13 tys zł | 11/15 | 25% |
| 78 | | Engin Aksoy | 3075 zł | 159 877 zł | 21 | D LC | 9 tys zł | 10/21 | 36% |
| 79 | | Giorgos Tourkochoritis | 2029 zł | 105 513 zł | 23 | D/WB R | 9 tys zł | 8/15 | 23% |
| 80 | | Kosmas Gekas | 1947 zł | 101 228 zł | 29 | ST | 12 tys zł | 12/13 | 16% |
| 81 | | Michalis Fragos | 1257 zł | 65 343 zł | 35 | AM RLC, F C | 7 tys zł | 8/10 | 19% |
| 82 | | Marco Meneghetti | 1185 zł | 61 594 zł | 24 | GK | 3 tys zł | 3/21 | 40% |
| 83 | | Edoardo Sbampato | 1133 zł | 58 916 zł | 27 | D C | 2 tys zł | 2/27 | 52% |
| 84 | | Zé Mário | 1112 zł | 57 845 zł | 21 | AM RC, F C | 13 tys zł | 19/20 | 8% |
| 85 | | Afonso Sambú | 1112 zł | 57 845 zł | 17 | ST | 3 tys zł | 4/12 | 36% |
| 86 | | Kerem Altunışık | 582 zł | 30 261 zł | 21 | AM LC | 582 zł | 1/5 | 100% |
| 87 | | Oğuzhan Sarı | 422 zł | 21 960 zł | 21 | ST | 834 zł | 2/9 | 51% |
Kluby bez żadnych zapisanych zarobków
19 klubów nie ma tu zawodnika, którego zarobki znamy, więc nie mają lidera zarobków do uszeregowania. Kadry, i każde zarobki, które dodamy, są widoczne na stronach klubów.
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Other clubs
Który klub płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Al-Ain Football Club (KSA). Valentino Lazaro zarabia tam 149 350 zł tygodniowo, 7 766 200 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Denizlispor, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Oğuzhan Sarı — 422 zł tygodniowo. Al-Ain Football Club (KSA) płaci swojemu liderowi 354 razy tyle.
Który klub jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Suphanburi FC. Ronaldo Rivas bierze 55% z 44 305 zł tygodniowo, które klub płaci 14 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów znajduje się na tej liście?
Uszeregowano 87 z 106 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W pozostałych 19 nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajdują się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy.




































































































