
Rochdale 2026/27 - zarobki zawodników
League Two · najlepiej zarabiający Glenn Middleton z pensją 22 134 zł tygodniowo · zobacz transfery Rochdale · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Glenn Middleton | 22 134 zł | 1 150 968 zł | 25 | Skrzydłowy | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Jonny Smith | 21 607 zł | 1 123 564 zł | 27 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Laurence Maguire | 15 810 zł | 822 120 zł | 28 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Sam Sherring | 13 702 zł | 712 504 zł | 25 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Baba Adeeko | 13 175 zł | 685 100 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Bryant Akono Bilongo | 13 175 zł | 685 100 zł | 23 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Cian Hayes | 12 648 zł | 657 696 zł | 22 | Skrzydłowy | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Devante Rodney | 12 648 zł | 657 696 zł | 27 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Dajaune Brown | 12 648 zł | 657 696 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ed Francis | 12 121 zł | 630 292 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luke Hannant | 10 540 zł | 548 080 zł | 31 | Wahadłowy, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Zain Silcott-Duberry | 10 540 zł | 548 080 zł | 20 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Mani Dieseruvwe | 10 013 zł | 520 676 zł | 30 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ethan Ebanks-Landell | 6851 zł | 356 252 zł | 32 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harvey Gilmour | 6324 zł | 328 848 zł | 26 | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Dan Moss | 4848 zł | 252 117 zł | 24 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ian Henderson | 4848 zł | 252 117 zł | 40 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Anthony Mancini | 4743 zł | 246 636 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Casey Pettit | 4638 zł | 241 155 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jake Burger | 4269 zł | 221 972 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ryan East | 3689 zł | 191 828 zł | 26 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Sam Waller | 3531 zł | 183 607 zł | 21 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Sam Beckwith | 3162 zł | 164 424 zł | 23 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Tobi Adebayo-Rowling | 3162 zł | 164 424 zł | 28 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Corey Edwards | 2398 zł | 124 688 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jake Spaven | 2161 zł | 112 356 zł | 18 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jacob Rae | 790 zł | 41 106 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Somtobenna Chukwugbo | 790 zł | 41 106 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Will Handley | 790 zł | 41 106 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 36% budżetu płacowego, spośród 29 zawodników, których zarobki znamy.
Rochdale na tle League Two
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Rochdale średnia League Two · Rochdale płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Rochdale, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Rochdale w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Rochdale w sezonie 2026/27 wynosi 12 363 315 zł rocznie (237 756 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 29 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 29 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Rochdale?
Glenn Middleton jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Rochdale — 22 134 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Rochdale?
Zawodnik klubu Rochdale w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 9992 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 20, których zarobki znamy. Mediana wynosi 10 277 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Rochdale?
Rochdale gra w rozgrywkach League Two. League Two (Anglia) to 4. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League Two


























