Cristiano Ronaldo 15 180 000 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Sadio Mané 3 162 500 zł/tyg. Al-Nassr Football Club João Félix 2 934 800 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Kylian Mbappé 2 514 820 zł/tyg. Real Madrid Kalidou Koulibaly 2 514 820 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Otávio 2 388 320 zł/tyg. Al-Qadsiah Football Club Erling Haaland 2 277 000 zł/tyg. Manchester City Victor Osimhen 2 206 160 zł/tyg. Galatasaray A.Ş. Robert Lewandowski 2 185 920 zł/tyg. Chicago Fire FC Jamal Musiala 2 094 840 zł/tyg. FC Bayern München Rúben Neves 2 094 840 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Kingsley Coman 2 094 840 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Mohamed Salah 2 024 000 zł/tyg. Trabzonspor A.Ş. Harry Kane 1 927 860 zł/tyg. FC Bayern München Dušan Vlahovic 1 867 140 zł/tyg. Beşiktaş A.Ş. Virgil van Dijk 1 771 000 zł/tyg. Liverpool
SALARYSPORT
0
RKC Waalwijk crest

RKC Waalwijk 2026/27 - zarobki zawodników

Other clubs · najlepiej zarabiający Jordy de Wijs z pensją 46 046 zł tygodniowo · zobacz transfery RKC Waalwijk

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY174 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 9,1 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY25
TRENER 13 tys zł Sander Duits
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 9 tys zł

Mamy zarobki 24 z 25 zawodników. Średnia obejmuje 16 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
25 325 zł · 15%
Obrońcy
74 516 zł · 43%
Pomocnicy
28 116 zł · 16%
Napastnicy
46 081 zł · 26%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu RKC Waalwijk, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ PORÓWNAJ
Jordy de Wijs
46 046 zł
2 394 392 zł 30 D C Holandia
Finn Stokkers
11 638 zł
605 176 zł 29 ST Holandia
Juan Familia-Castillo
10 626 zł
552 552 zł 25 D/WB L, DM, AM L Dominikana
Jean-Paul Boëtius
10 626 zł
552 552 zł 31 DM, AM LC Surinam
Liam van Gelderen
10 120 zł
526 240 zł 24 D RC, DM Surinam
Niek Schiks
9614 zł
499 928 zł 21 GK Holandia
Ryan Fage
8602 zł
447 304 zł 21 AM RLC Francja
Yanick van Osch
6578 zł
342 056 zł 28 GK Holandia
Godfried Roemeratoe
6072 zł
315 744 zł 25 DM Curaçao
Loek Postma
5060 zł
263 120 zł 22 D RC, DM Holandia
Nazjir Held
4554 zł
236 808 zł 19 D/WB L Curaçao
Michiel Kramer
4554 zł
236 808 zł 36 ST Holandia
Faissal Al Mazyani
3997 zł
207 865 zł 20 D/WB R, DM Maroko
Melle Witteveen
3830 zł
199 182 zł 22 AM LC Holandia
Navajo Bakboord
3780 zł
196 551 zł 26 D RC Surinam
Luuk Vogels
3775 zł
196 288 zł 22 GK Holandia
Marcel Schaapman
3724 zł
193 656 zł 23 D LC, DM Holandia
Rein van Hedel
3542 zł
184 184 zł 20 AM RLC Holandia
Roy Kuijpers
3542 zł
184 184 zł 25 AM RLC Holandia
Tim van de Loo
3476 zł
180 763 zł 22 WB R, DM Holandia
Bjarn Zorgdrager
3405 zł
177 080 zł 21 D R Holandia
Mark Spenkelink
2737 zł
142 348 zł 28 GK Holandia
Xander Mulder
2621 zł
136 296 zł 20 GK Holandia
Yoram van der Veen
1518 zł
78 936 zł 20 AM RL Holandia
Quentin van Beekveld
-
- 19 M C Holandia

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

46 tys zł 30 tys zł 15 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
14
Poniżej 5 tys zł
28%
5
5 tys zł-10 tys zł
21%
4
10 tys zł-25 tys zł
25%
1
25 tys zł-51 tys zł
26%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 51% budżetu płacowego, spośród 24 zawodników, których zarobki znamy.

RKC Waalwijk na tle Other clubs

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 3
4 tys zł -49%
Obrońcy 7
12 tys zł + 7%
Pomocnicy 7
7 tys zł -31%
Napastnicy 6
7 tys zł -31%

RKC Waalwijk średnia Other clubs · RKC Waalwijk płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
4 zawodnicy
2027
1 zawodnik

Najczęstsze pytania

Zarobki RKC Waalwijk, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu RKC Waalwijk w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu RKC Waalwijk w sezonie 2026/27 wynosi 9 050 012 zł rocznie (174 039 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 25 zawodników. Mamy zarobki 24 z 25 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie RKC Waalwijk?

Jordy de Wijs jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu RKC Waalwijk — 46 046 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu RKC Waalwijk?

Zawodnik klubu RKC Waalwijk w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8511 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 16, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4807 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra RKC Waalwijk?

RKC Waalwijk gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Aalborg Boldspilklub AC Ajaccio Al-Ain Football Club (KSA) Al-Batin Football Club Alcorcón Alloa Athletic Al-Ra'ed Saudi Football Club Al-Wehda Club Amorebieta GS Apollon Smyrnis Arsenal Fútbol Club de Sarandí Arsenal Tula Atlético Goianiense Boavista SAD Brescia Calcio Stade Malherbe Caen Cartagena ChievoVerona Chongqing A.S. Cittadella S.R.L. Club Atlético Colón de Santa Fe US Concarneau Cosenza Crotone Denizlispor Desp. Aves Dalian Professional FC Emmen FC Erzgebirge Aue FC Girondins de Bordeaux FK Khimki FC Tambov FC Ufa FC Würzburger Kickers Feralpisalò Ferrol Fuenlabrada FC Flyeralarm Admira Paços de Ferreira Goiás Guangzhou FC GZ City Hamilton Academical F.C. Hansa Rostock Hatayspor HeB FC Hokkaido Consadole Sapporo Hyderabad AO Ionikos Nikaias PAS Lamia Lecco 1912 Livorno 1915 Logroñés Lugo Macclesfield MKE Ankaragücü Nîmes Olympique Chamois Niortais FC Numantia Oita Trinita KV Oostende B-SAD GSS Panionios PAS Giannina Club Atlético Patronato de la Juventud Católica Perugia Podbeskidzie Bielsko-Biała Police Tero FC Ponferrada Pordenone Portimonense QD FC Queen Of The South Quevilly-Rouen Metropole Reggina Rotor Volgograd Sagan Tosu U.S. Salernitana 1919 Samut Prakan City Shenzhen FC Cangzhou Mighty Lions Sivasspor S.P.A.L. 2013 Farense Sportklub Niederösterreich St. Pölten SSV Jahn Regensburg Stal Mielec Suphanburi FC SV Sandhausen Ternana Calcio Tokushima Vortis Trapani 1905 FC Trat FC Ural Yekaterinburg Valenciennes FC Vegalta Sendai Villarreal B Vitesse Arnhem Vit. Setúbal VVV-Venlo Warta Poznań Wiesbaden Wuhan Changjiang AO Xanthi Yeni Malatyaspor

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej - zawiera link do tej strony.